Domov - Technológia

Technológia PURAQLEEN

Pokročilá technológia PURAQLEEN umožňuje umývanie fasád domov (sklo, obklady, omietky, plechy) a iných veľkých plôch. V súčasnej dobe PURAQLEEN zaznamenáva veľký pokrok v oblasti umývania solárnych a fotovoltaických panelov.

Obyčajná voda z vodovodu, prípadne iného zdroja obsahuje minerálne látky – v závislosti na ich množstve sa určuje tzv. tvrdosť vody. Čím je voda tvrdšia, tým je obsah minerálnych látok v nej väčší.  Ak minerálna voda pôsobí blahodárne na náš organizmus, rozhodne sa to nedá povedať o jej účinkoch pri priemyselnom využití alebo v domácnostiach - pre nášu pračku, myčku riadu, vykurovacie teplovodné rozvody a pod.. Minerály vo vode sú pôvodcom vodného kameňa – nánosu minerálov. Podobne je tomu aj pri čistení – minerály sú nežiadúcou zložkou vody, ktorá čistenie komplikuje a zhoršuje. Pri umývaní okien sú práve tou zložkou, ktorá po zaschnutí na skle spôsobuje škvrny a šmuhy. Sú tou zložkou, ktorá zabraňuje správnemu pôsobeniu chémie. Preto je potrebné ich z vody odstrániť – odfiltrovať.

Technológia demineralizácie vody je založená na zložitom procese iónovej výmeny, ktorá prebieha vo filtračnej nádobe a pri ktorej vzniká voda zbavená všetkých minerálov - tzv. demineralizovaná voda.

Výhody demineralizovanej vody pri umývaní

1. Nezanecháva po sebe žiadne stopy – po vyschnutí je povrch čistý.

2. Je plne ekologická a neohrozuje životné prostredie.

3. Vďaka snahe dostať sa do svojej pôvodnej (naturálnej) podoby, má sama o sebe lepšie čistiace účinky – rozpúšťa nečistoty.

4. Antistaticky ošetruje povrch – vďaka demineralizovanej vode vydrží povrch dlhšie čistý – solárne panely majú lepšiu samočistiacu schopnosť, opláštenie budov odoláva lepšie nečistotám.

Jednotka na trhu

Základným dôvodom, prečo si čistiace zariadenia PURAQLEEN udržujú dominantnú pozíciu na trhu je ich flexibilita, kvalita a neustála inovácia zo strany výrobcu, ktorá zaručuje neustály vývoj zariadení aj ich príslušenstva.

Aj my sme flexibilní a ponúkame Vám riešenie na mieru. Či už sa rozhodnete pre varianty DISY,  PROFI, alebo budete chcieť zabudovať celý systém do auta, prípadne prívesu, vyhovieme Vám!

Samozrejmosťou je aj možnosť konzultácie, vďaka ktorej získate cenné rady a zakúpite naozaj to, čo potrebujete. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

ECOCLEAN SLOVAKIA spol. s r.o.
Webstránku vytvoril Aweb.sk - tvorba webstránok