Domov - O nás

O nás

Vážený zákazník,

spoločnosť ECOCLEAN SLOVAKIA spol. s r.o. pôsobí na trhu v Slovenskej republike od roku 1993 ako dodávateľ čistiacich zariadení a systémov, pomocnej čistiacej techniky a čistiacich prostriedkov. Do konca roku 1999 sme zabezpečovali výhradné zastúpenie americkej firmy   Clarke - Amerikan Lincoln   a  nemeckej firmy Fakir - Werk GmbH. Po fúzii amerického výrobcu  do skupiny Wap - Alto  Group sme sa stali dodávateľom celého sortimentu výrobkov Wap - Alto pre domáci trh. Mimo uvedených značiek dodávame aj pomocnú čistiacu techniku firmy Eastmop. Náš sortiment  je doplnený o produkty profesionálnych čistiacich prostriedkov Wap a PuraQleen. V roku 2011 sme obohatili domáci trh o jedinečný systém PuraQleen, určený hlavne pre oblasť fotovoltaických a solárnych panelov. Na všetky dodávané zariadenia vykonávame záručný aj pozáručný servis, dielenské opravy, dodávky príslušenstva a náhradných dielov. V požičovni čistiacich zariadení vieme zákazníkovi poskytnúť široký výber profesionálnej techniky na náročné čistenie priemyselných priestorov.

Vzhľadom na  odborné vedomosti a dlhoročné skúsenosti s dodávanými produktmi  ponúkame našim zákazníkom profesionálne služby, ktoré uspokoja Vaše požiadavky.

Veríme, že naša ponuka Vás zaujme a využijete predložený program, ktorého cieľom je výkon, spoľahlivosť, čistota a profesionalita.

ECOCLEAN SLOVAKIA spol. s r.o.
Webstránku vytvoril Aweb.sk - tvorba webstránok