Domov - QLEEN - Príslušenstvo - Tyče QLEEN

Tyče QLEEN

Tyče QLEEN
Tyče QLEEN Tyče QLEEN Tyče QLEEN

Tyče QLEEN sú dodávané v priemeroch Ø 42 mm a Ø 50 mm. Karbónové tyče vzhľadom na vlastnosti materiálu sú dodávané len v priemere Ø 42mm a môžu sa použiť do ľubovoľnej výšky. Sú drahšie, ale pevnejšie a ľahšie. Na druhej strane sú podstatne krehkejšie a pri páde hrozí riziko poškodenia.
Titánové tyče sú dodávané v priemeroch Ø 42 mm aj Ø 50 mm. Tyče s priemerom Ø 50 mm sú použiteľné do ľubovoľnej výšky, s menším priemerom Ø 42mm do maximálnej výšky 9 m. Sú lacnejšie, ale ťažšie a pružnejšie, preto je vhodné ich použitie na nosnú časť zostavy tyčí.
Všetky tyče sú vzájomne spojiteľné nielen podľa materiálov, ale aj priemerov Ø 42 mm a Ø 50 mm.
Titánové tyče odporúčame používať do výšky max 10 metrov, ideálne pri umývaní solárnych a FV elektrární, kedy je potrebné dosiahnuť len niekoľko metrov nad zem a kefa na ploche panelov je prakticky položená.
Karbónové tyče voľte s ohľadom na váhu, pokiaľ chcete dosiahnuť výšku nad 10 m. Čím vyššie musíte dosiahnuť, tým väčší váhový rozdiel medzi titánovou a karbónovou tyčou pocítite.
Všeobecne sa používa kombinácia titánových a karbónových tyčí. Z tyčí totiž zostavíte dlhé rameno, pri použití ktorého počítajte s váhou jednotlivých dielov. Preto platí zásada, že čím ďalej na ramene umiestnite váhu, tým viac námahy na čistenie musíte vyvinúť. Z toho dôvodu na koniec ramena umiestňujeme tyče karbónové a do ruky (na začiatok ramena) umiestňujeme tyče titánové.

Máte otázky k tomuto produktu?
Kontaktujte nás +421(0)905 400 644 alebo ecoclean@ecoclean.sk

Tyč CARBONPOLE
kód
70500
vlastnosti
 
špeciálna odľahčená tyč s prenosom pnutia, napojenie segmentov G 4
priemer/dĺžka 
mm
Ø 42/1600
váha/materiál
kg
0,59/ karbón
Tyč TITANPOLE
kód
70501
vlastnosti
 
špeciálna odľahčená tyč s prenosom pnutia, napojenie segmentov G 4
priemer/dĺžka 
mm
Ø 42/1630
váha/materiál
kg
0,85/ hliníková zliatina
Tyč TITANPOLE
kód
70502
priemer/dĺžka 
mm
Ø 42/800
váha/materiál
kg
0,47/ hliníková zliatina

 

ECOCLEAN SLOVAKIA spol. s r.o.
Webstránku vytvoril Aweb.sk - tvorba webstránok