Ecoclean Slovakia
čistiace systémy
 
  Nilfisk Advance Nilfisk Alto Puraqleen  
Autorizovaný predaj a servis čistiacej techniky
 
   

Nilfisk CFM - priemyselné vysávače

Priemyselné vysávače Nilfisk-CFM

Priemyselné vysávače sú jedným z najflexibilnejších nástrojov, prinášajúcim výrobným firmám vysokú pridanú hodnotu. Značka Nilfisk-CFM (v minulosti CFM) patrí k najstarším a najväčším spoločnostiam v oblasti výroby priemyselných vysávačov.

Súčasná ponuka produktov značky Nilfisk-CFM sa skladá z viac ako 40 "základných" modelov, ktoré sú ďalej rozdelené na najrôznejšie verzie. Vo finále tak produktové portfólio Nilfisk-CFM obnáša okolo 500 rôznych priemyselných vysávačov.

V sortimente Nilfisk-CFM sa samozrejme nachádza aj celý rad špeciálov pre veľmi špecifické výrobné oblasti. Sú to napríklad vysávače do potenciálne nebezpečných zón. Tieto vysávače majú certifikované motory aj elektrické systémy. Iné produkty sa vyznačujú absolútnou filtráciou HEPA a ULPA, ktorá dokáže zachytiť až 99,995% častíc. Tieto produkty podliehajú prísnemu testovaniu metódou MPPS.

Produkty Nilfisk-CFM podliehajú prísnej kontrole kvality a všetky výrobky sú neustále testované. Preto sa môže spoločnosť Nilfisk-CFM prezentovať známkami kvality medzinárodných organizácií TÜV, ATEX, GS, EX.

Jednofázové vysávače
Jednofázové vysávače
Trojfázové vysávače štandard
Trojfázové vysávače štandard
Trojfázové vysávače
Trojfázové vysávače
Trojfázové vysávače OEM
Trojfázové vysávače OEM
Trojfázové špeciálne  vysávače
Trojfázové špeciálne vysávače
Olejové vysávače
Olejové vysávače
Bezpečnostné vysávače
Bezpečnostné vysávače
Neelektrické vysávače
Neelektrické vysávače


 
  
 
 

ECOCLEAN SLOVAKIA spol. s r.o., Nám. SNP 2, 036 01 Martin
Webstránku vytvoril Aweb.sk - tvorba webstránok